Uzaktan Eğitim Sistemine Giriş Yapamayan Öğrencilerimiz Hk.

Değerli Öğrencilerimiz,

Bazı yüksek lisans ve doktora öğrencilerimizin sisteme girmedikleri ve ilk gelen şifre bilgilendirmelerini takip etmedikleri gözlemlenmiştir. Uzaktan eğitim sistemine @std.yildiz.edu.tr uzantılı e-posta adreslerinden girilmektedir. Sistem tarafından gönderilen e-postalar da bu adreslere gönderilmektedir.

 

@std.yildiz.edu.tr uzantılı eposta  adresi bağlantı bilgileri; 

Daha önce hiç giriş yapılmayıp ilk defa giriş yapılırken http://mail.office365.com  adresinden  e-posta adresi olarak “gsiskullanıciadı”@std.yildiz.edu.tr ve şifre için öğrenci otomasyon şifrenizin sonuna  “!9” ( Ünlem dokuz)   ekleyerek giriş yapınız, olmaz ise şifre değişim başvurusunda bulununuz. 

 

Öğrenci e-posta hesabı şifre değişim başvurusu; 

Şifrenizi unuttunuz veya şifre sorununuz devam ediyorsa ogr-posta@yildiz.edu.tr eposta adresine ,  “Ad soyad/Okul numarası/ TC Kimlik numarası/kullanıcı adı” şeklinde yazıp,  TC veya okul kimliğinizin ön yüzünü tarayarak ekleyip ,  “öğrenci eposta şifre sıfırlaması” konu başlıklı eposta gönderiniz.

 

 

Önemli Bilgilendirmeler;

http://eders.yildiz.edu.tr    ve https://onlinekampus.yildiz.edu.tr  farklıdır. Dersler https://onlinekampus.yildiz.edu.tr ile yürütülmektedir.

Saati geldiğinde öğrencilerimize ders linki gitmektedir. (kurumsal eposta adreslerine “kullaniciadi”@std.yildiz.edu.tr)  Buna alternatif olarak öğrencilerimiz https://onlinekampus2.yildiz.edu.tr ve https://onlinekampus3.yildiz.edu.tr adresinden de linkleri görebilmektedir.